fbpx

Labdara

Krišnos Sąmonės judėjimo nariai visame pasaulyje vykdo „Food for Life“ labdaros ir svetingumo programą – nemokamai arba lengvatinėmis sąlygomis dalija maistą tiek socialiai remtiniems, tiek visiems pasivaišinti mėgstantiems. Labdara žmonių visuomenėje yra neatsiejamas dalykas ir jeigu tai atliekama su užuojauta, iš draugystės bei meilės nėra abejonės, jog tokioje visuomenėje tvyros pasitikėjimas ir harmonija.

A. Č. Bhaktivedanta Svami Prabhupada – Tarptautinės Krišnos Sąmonės Bendrijos (ISKCON) įkūrėjas ir dvasinis mokytojas kartą žiūrėdamas pro savo langą Indijoje ir pamatęs kaip maža mergaitė ieško maisto šiukšlyne, savo pasekėjų paprašė, kad jie maitintų alkstančius dešimties kilometrų spinduliu aplink šventyklą ir, kad neliktų žmonių sunkiai kovojančių už duonos kasnį.

Lietuvoje „Food for Life“ programa yra žinoma kaip labdaros ir paramos fondas „Harė Krišna maistas kūnui ir sielai“, ji buvo pradėta apie 1991 metus, o 1994 Kaune ji buvo įregistruota kaip nepelno organizacija. Ši misija buvo atliekama įvairiuose Lietuvos miestuose, tačiau šiuo metu aktyviausiai veikia Kaune ir Vilniuje.

Sekdami dvasingų asmenybių pėdomis, mes skatiname jus asmeniškai ir kartu visą visuomenę vystyti labdaringą veiklą, todėl nesutinkame su teorija, jog išlieka tik patys stipriausi, ir tik nuožmiai kovodami – gyvenimas yra paprastas tik mes jį padarome sudėtingu, išlieka tik draugystė ir meilė.

Didžiuliai kiekiai grūdų, kuriuos galėtų suvartoti žmonės, sušiaremi mėsai auginamiems gyvūnams. Gyvulys suėdęs 16 kg grūdų teužaugina vos 1 kg mėsos. Atsisakydami vieno bifštekso galėtume išdalinti 50 porcijų gardžios kruopų košės.
Kiekvieną darbo dieną Kaune pamaitiname per 600 žmonių.
Vargstantiems padedame
nuo 1994 m.

Daliname keturiuose punktuose visame Kaune:
Eiguliuose, Šilainiuose, Šančiuose ir Vilijampolėje

 

Rekvizitai:

Pavadinimas: Labdaros ir paramos fondas „Maistas kūnui ir sielai“

Įmonės kodas: 302456799

A.S. LT277300010119528014

Banko pavadinimas: Swedbank

 

Pagrindiniai rėmėjai
Kauno m. sav. soc. reikalų sk., UAB Meganet, UAB Ryterna