fbpx

Naujiena - Veganiški kepsneliai!

Maloniai kviečiame apsilankyti mūsų restorane ir pasivaišinti net 12 įvairiausių skonių veganiškų seitano kepsnelių!

Seitanas, tai kviečių baltymų produktas, dar kitaip vadinamas kviečių mėsa. Jis pagamintas iš kviečių miltų dalies be krakmolo . Seitaną sudaro tik kviečių miltų glitimas ir proteinai. Jo maistinė vertė siekia net 75 g baltymų šimtame gramų produkto.  

Apsilankę mūsų restorane galėsite įsigyti: kepsnelius su pomidorų padažu ir paprikomis, kepsnelius su pomidorų padažu ir ananasais, kepsnelius su sojos padažu, kepsnelius su sojos padažu ir alyvogėmis, kepsnelius su triufeliu padažu, kepsnelius su triufelių padažu ir alyvogėmis, kepsnelius su citrinos skonio padažu (puiki alternatyva ŠAŠLYKAMS), kepsnelius su pomidoru padažu ir morkomis (puiki alternatyva PLOVUI), kepsnelius su citrinos skonio padažu ir alyvogėmis.

Veganiški seitano kepsneliai yra jau paruošti valgymui, taip pat juos galima kepti ant laužo kaip šašlyką, patiekti  kepsnelius šaltus ar pašildytus, įmaišyti į verdamą troškinį, plovą, taip pat supjaustyti gabalėliais ir dėti į sriubą ar kitus patiekalus.

3 veganiškių kepsnelių skoniai (jau greitai) ir Rimi parduotuvėse:

 

Seitano kepsnelių pomidorų padaže sudėtis – pomidorų pasta (15%), KVIEČIŲ glitimas (11%), avinžirnių miltai (2%), rapsų aliejus, žirnių skaidulos, vanduo, prieskoniai (druska, cukrus, imbieras, kurkuma, asafetida (kvapioji ferula), lauro lapai, juodieji ir kvapnieji pipirai, paprika, kalendra, meirūnas, bazilikas, garstyčios, raudonėlis), konservantai(acto rūgštis, benzenkarboksirūgštis, natrio benzoatas, kalio metabisulfitas), rūgštingumą reguliuojančios medžiagos (citrinos rūgštis, acto rūgštis).

Seitano kepsneliai pomidorų padaže su alyvuogėmis – pomidorų pasta (15%), KVIEČIŲ glitimas (11%), žaliosios alyvuogės (4%), avinžirnių miltai (2%), rapsų aliejus, žirnių skaidulos, vanduo, prieskoniai (druska, cukrus, imbieras, kurkuma, asafetida (kvapioji ferula), lauro lapai, juodieji ir kvapnieji pipirai, paprika, kalendra, meirūnas, bazilikas, garstyčios, raudonėlis), konservantai(acto rūgštis, benzenkarboksirūgštis, natrio benzoatas, kalio metabisulfitas), rūgštingumą reguliuojančios medžiagos (citrinos rūgštis, acto rūgštis).

Seitano kepsnelių aliejaus padaže sudėtisrapsų aliejus (18%), KVIEČIŲ glitimas (11%), avinžirnių miltai (2%), vanduo, prieskoniai (druska, cukrus, imbieras, kurkuma, asafetida (kvapioji ferula), lauro lapai, juodieji ir kvapnieji pipirai, paprika, kalendra, meirūnas, garstyčios, bazilikas, raudonėlis), konservantai(acto rūgštis, benzenkarboksirūgštis, natrio benzoatas, kalio metabisulfitas), rūgštingumą reguliuojančios medžiagos (citrinos rūgštis, acto rūgštis).